top of page

WDROŻENIA

Moduł służy do zarządzania różnego typu obiektami infrastruktury nadleśnictwa. Szczególną jego funkcjonalnością  jest obsługa sieci dróg. 

AdobeStock_349245528.jpeg

System zarządzania terenem leśnym i planem ochrony, wykorzystywany w Parkach Narodowych, Leśnych Zakładach Doświadczalnych, Lasach Miejskich.

660x0_lasinfo_2.png

Wykonany na zlecenie Głównego Inspektoratu Ochrony system służący do zbierania i przetwarzania danych z prowadzonego monitoringu gatunków i siedlisk morskich.

660x0_mhabitax_1.png

Zaawansowany program do prac inwentaryzacyjnych w terenie. Posiada moduły do pomiarów GNSS oraz do obsługi danych numerycznych. Korzystają z niego użytkownicy z dziedziny geodezji, ochrony środowiska, wodociągowej, gazowniczej oraz ogólnie pojętej branży GIS.

300x154_tmap1_1.png

Program przetwarzający dane planów urządzania lasu. Poza funkcjonalnością bazodanową TAKSATOR wykonuje zaawansowane analizy statystyczne, których wynikiem jest kompletny PUL bazujący na danych zbieranych w terenie.

660x0_taksator_grafika_1.png

Wykonany na zlecenie Głównego Inspektoratu Ochrony system służący do zbierania i przetwarzania danych z prowadzonego monitoringu gatunków i siedlisk lądowych w Polsce

660x315_system_informatyczny_monitoringu

SusPigSys to system do gromadzenia informacji na temat hodowli trzody chlewnej.

660x0_suspigsys_1.jpeg
bottom of page